Twenty Eleven - en to pl translation catalogue (124 entries)

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
pl: % <span class="reply">komentarzy &rarr;</span>

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
pl: %1$s, %2$s <span class="says">:</span>

en: %s Theme Options
pl: Opcje motywu &#8222;%s&#8221;

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: &larr; Previous
pl: &larr; Poprzednie

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
pl: 0 <span class="reply">komentarzy &rarr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
pl: 1 <span class="reply">komentarz &rarr;</span>

en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
pl: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> przez </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Documentation on Theme Options</a>
pl: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Dokumentacja dot. opcji motywu</a>

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
pl: <a href="http://pl.forums.wordpress.org/" target="_blank">Fora pomocy</a>

en: <b>%</b> Replies
pl: <b>%</b> odpowiedzi

en: <b>1</b> Reply
pl: <b>1</b> odpowiedź

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
pl: <span class="%1$s">Zaszufladkowano do kategorii</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
pl: <span class="%1$s">Tagi:</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze wpisy

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Wstecz

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
pl: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Opublikowano </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> o <a href="%3$s" title="Odnośnik do oryginalnego obrazka">%4$s &times; %5$s</a> w <a href="%6$s" title="Powrót do „%7$s”" rel="gallery">%8$s</a>

en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
pl: <span class="sep">Opublikowany </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> przez </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
pl: <strong>Zestaw kolorów</strong> &ndash; Dostępne są &#8222;jasny&#8221; (jasne tło z ciemnym tekstem) oraz &#8222;ciemny&#8221; (ciemne tło z jasnym tekstem) zestaw kolorów.

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
pl: <strong>Domyślny układ</strong> &ndash; Możesz wybrać, czy domyślnym układem treści na Twojej witrynie ma być układ z panelem bocznym po lewej stronie, z panelem bocznym po prawej stronie lub bez panelu bocznego.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
pl: <strong>Kolor odnośników</strong> &ndash; Możesz wybrać kolor odnośników wyświetlanych na witrynie. Kolor może zostać podany w postaci kodu HTML lub szesnastkowego albo wybrany z mieszarki barw po kliknięciu przycisku &#8222;Wybierz kolor&#8221;.

en: About %s
pl: O %s

en: An optional widget area for your site footer
pl: Opcjonalny obszar dla widgetów znajdujący się w stopce

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
pl: Przepraszamy, ale nie znaleziono niczego w wybranym archiwum. Być może użycie wyszukiwarki przyniesie oczekiwany rezultat.

en: Archives
pl: Archiwa

en: Aside
pl: Notatka na marginesie

en: Author Archives: %s
pl: Archiwa autora: %s

en: Blog Archives
pl: Archiwa blogu

en: Category Archives: %s
pl: Archiwa kategorii: %s

en: Chessboard
pl: Szachownica

en: Color Scheme
pl: Zestaw kolorów

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania jest wyłączona.

en: Content on left
pl: Treść po lewej

en: Content on right
pl: Treść po prawej

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Daily Archives: %s
pl: Dzienne archiwum: %s

en: Dark
pl: Ciemny

en: Default Layout
pl: Domyślny układ

en: Default color: %s
pl: Domyślny kolor: %s

en: Edit
pl: Edytuj

en: Ephemera
pl: Efemeryda

en: Featured
pl: Polecany

en: Featured Post
pl: Polecany wpis

en: Featuring: %s
pl: Polecane: %s

en: Footer Area One
pl: Pierwszy obszar w stopce

en: Footer Area Three
pl: Trzeci obszar w stopce

en: Footer Area Two
pl: Drugi obszar w stopce

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: Gallery
pl: Galeria

en: Hanoi Plant
pl: Roślina z Hanoi

en: Image
pl: Obrazek

en: Image navigation
pl: Nawigacja po obrazkach

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie lub jeden z poniższych odnośników przyniesie lepsze rezultaty.

en: Lanterns
pl: Latarnie

en: Layout
pl: Układ

en: Leave a reply
pl: Napisz odpowiedź

en: Light
pl: Jasny

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link Color
pl: Kolor odnośników

en: Link to %s
pl: Odnośnik do &#8222;%s&#8221;

en: Main Sidebar
pl: Główny panel boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Monthly Archives: %s
pl: Miesięczne archiwum: %s

en: Most Used Categories
pl: Najczęściej używane kategorie

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze wpisy <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &rarr;
pl: Następne &rarr;

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Number of posts to show:
pl: Liczba wyświetlanych wpisów:

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: Jedna myśl nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s myśli nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s myśli nt. &bdquo;%2$s&rdquo;

en: One-column, no sidebar
pl: Jednokolumnowy, bez panelu bocznego

en: Overview
pl: Przegląd

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Pages:
pl: Strony:

en: Permalink to %s
pl: Bezpośredni odnośnik do &#8222;%s&#8221;

en: Pine Cone
pl: Szyszka sosny

en: Post navigation
pl: Nawigacja po wpisach

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Proudly powered by %s
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

en: Quote
pl: Cytat

en: Recent Posts
pl: Najnowsze wpisy

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
pl: Pamiętaj, aby kliknąć przycisk &#8222;Zapisz zmiany&#8221;, aby wprowadzić zmiany dokonane w ustawieniach motywu.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply <span>&darr;</span>
pl: Odpowiedz <span>&darr;</span>

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

en: Select a Color
pl: Wybierz kolor

en: Semantic Personal Publishing Platform
pl: Semantyczna, osobista platforma publikacyjna

en: Shore
pl: Wybrzeże

en: Showcase Sidebar
pl: Panel boczny galerii

en: Showcase Template
pl: Szablon galerii

en: Sidebar Template
pl: Szablon panelu bocznego

en: Skip to primary content
pl: Przeskocz do tekstu

en: Skip to secondary content
pl: Przeskocz do widgetów

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
pl: Niektóre motywy dostarczają opcji pozwalających na ich personalizację, które zgromadzone są na ekranie &#8222;Opcje motywu&#8221;. Przy zmianie motywu na inny niektóre spośród nich mogą zmienić się lub zniknąć, ponieważ dotyczą one motywu używanego w danej chwili. W obecnie używanym przez Ciebie motywie, &#8222;Twenty Eleven&#8221;, dostępne są następujące opcje:

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
pl: Przepraszamy, ale nic nie zostało dopasowane do Twoich kryteriów wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie, korzystając z innych słów kluczowych.

en: Status
pl: Informacja o stanie

en: Tag Archives: %s
pl: Archiwa tagu: %s

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
pl: Motyw &#8222;Twenty Eleven&#8221; jest wyrafinowany i lekki i udostępnia opcje, dzięki którym można go spersonalizować. Uczyń go swoim motywem, tworząc własne menu główne i używając własnego obrazka w nagłówku i tle. Wybierz jasny lub ciemny zestaw kolorów, kolor odnośników i jeden z trzech dostępnych układów treści. &#8222;Twenty Eleven&#8221; zawiera szablon dla stron o nazwie &#8222;Galeria&#8221;, który zmienia stronę główną witryny w galerię wyświetlającą najciekawsze treści umieszczone na witrynie. Udostępnia on wiele możliwości rozmieszczenia widgetów (w panelu bocznym, w jednym z trzech obszarów w stopce oraz w panelu bocznym wspomnianego szablonu &#8222;Galeria&#8221;) oraz własny widget, nazwany &#8222;Efemeryda&#8221;, który wyświetla spis najnowszych notatek na marginesie, odnośników, cytatów i informacji o stanie. Motyw ten posiada osobne arkusze stylów dla druku i dla edytora tekstu panelu administracyjnego, obsługuje ikony wpisów (jako obrazki w nagłówku dla wpisów i stron oraz duże obrazki dla przyklejonych polecanych wpisów) i różne sposoby wyświetlania sześciu udostępnianych formatów wpisów.

en: The sidebar for the optional Showcase Template
pl: Panel boczny wyświetlany na stronach korzystających z szablonu &#8222;Galeria&#8221;

en: Theme Options
pl: Opcje motywu

en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Autor: <a href="%6$s">%5$s</a>. Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do &#8222;%4$s&#8221;" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Kategorie: %1$s. Tagi: %2$s. Autor: <a href="%6$s">%5$s</a>. Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do &#8222;%4$s&#8221;" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Kategorie: %1$s. Tagi: %2$s. Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do &#8222;%4$s&#8221;" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Kategorie: %1$s. Autor: <a href="%6$s">%5$s</a>. Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do &#8222;%4$s&#8221;" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Kategorie: %1$s. Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do &#8222;%4$s&#8221;" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
pl[0]: W tej galerii znajduje się <a %1$s>%2$s zdjęcie</a>.
pl[1]: W tej galerii znajdują się <a %1$s>%2$s zdjęcia</a>.
pl[2]: W tej galerii znajduje się <a %1$s>%2$s zdjęć</a>.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
pl: Jest to trochę krępujące, nieprawdaż?

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem &mdash; wprowadź je, aby zobaczyć komentarze do niego.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Trolley
pl: Tramwaj

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
pl: Spróbuj przeszukać miesięczne archiwa. %1$s

en: Twenty Eleven Ephemera
pl: Efemeryda motywu &#8222;Twenty Eleven&#8221;

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
pl: Ten widget wyświetla ostatnio opublikowane notatki na marginesie, informacje o stanie, cytaty oraz odnośniki

en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Wheel
pl: Koło

en: Willow
pl: Wierzba

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne archiwum: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: the WordPress team
pl: zespół WordPressa
